Aktywny Uniwersytet Trzeciego Wieku „Tęcza”

W piątek 6 maja trzebnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku „Tęcza” już po raz dziewiąty zorganizował Marsz Nordic Walking, który z roku na rok zyskuje na popularności.

Start pięciokilometrowej trasy marszu usytuowany był w urokliwym rezerwacie „Las Bukowy” w Skarszynie, gdzie kilkadziesiąt osób rozpoczęło wędrówkę po urokliwych Wzgórzach Trzebnickich, zwanych również potocznie Kocimi Górami.

Starostwo Powiatowe reprezentowali ze mną m.in. Skarbnik Powiatu Barbara Andrzejewska, wicestarosta Grzegorz Terebun, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Funduszy Emilia Bandrowicz, Powiatowy Rzecznik Konsumentów Robert Borczyk, Prezes LGD „Kraina Wzgórz Trzebnickich” Grzegorz Derela oraz Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Marcin Myśliwek

Fantastyczna atmosfera, świetna zabawa i nieoceniona promocja aktywnego trybu życia. Serdecznie dziękuję za zaproszenie wszystkim członkom Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Tęcza” z Panią Prezes Haliną Wawruszczak na czele. To był naprawdę miło spędzony czas!

Wszystkich uczestników marszu przywitała Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Tęcza” Halina Wawruszczak

zobacz także

popularne