Powiatowe Targi Edukacyjne

Zdobycie gruntownego i solidnego wykształcenia, to bez wątpienia jedno z najważniejszych zadań jakie stoi przed młodym człowiekiem. Zbliżający się koniec roku szkolnego to dobry moment na zapoznanie ósmoklasistów z bogatą ofertą edukacyjną szkół powiatowych.

Inicjowane i wspierane przez Zarząd Powiatu Trzebnickiego Targi Edukacyjne zorganizowane 22 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich, pozwoliły przedstawić uczniom możliwości i kierunki kształcenia w naszych szkołach oraz zaprezentować wysoki poziom nauczania, pozwalający przygotować ich do dalszej edukacji na uczelniach wyższych.

Bogata oferta edukacyjna, jaką na targach prezentowały powiatowe placówki oświatowe, Powiatowy Urząd Pracy i pracownicy Policji sprawiła, że podjęcie decyzji o ścieżce kształcenia dla wielu młodych mieszkańców stało się bardziej przejrzyste. Wybór szkół powiatowych to również szansa na realizację pasji i zainteresowań oraz uzyskania satysfakcjonującego zatrudnienia w specjalnościach poszukiwanych na rynku pracy.

Stoisko Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych
Stoisko Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy

zobacz także

popularne